Jesteście Państwo na Alei Hurtowej.

Zapraszamy do spaceru wzdłuż głównej alejki, poprzez kategorie. Znajdźcie Państwo kategorię i podkategorię z asortymentem sprzedawanym w Państwa sklepie.

Przyjrzyjcie się proszę poszczególnym produktom. Będą się różnić jakością, o czym zorientujecie się Państwo po cenach – na pewno świetnie znacie się na sprzedawanym przez siebie towarze. Możecie określić interesującą Was jakość również po zdjęciach (zawsze załączone), cechach (zawsze skonkretyzowane) i opisie.

Kiedy znajdziecie już Państwo produkt, jaki odpowiada ceną, jakością i charakterem Waszemu sklepowi, kliknijcie państwo w prawym górnym rogu na przycisk „Salon firmowy”.

Udacie się wówczas do salonu producenta/importera, zobaczycie całą gamę produktów zaprojektowanych do sprzedaży przez osobę, która stworzyła na rynku ten produkt, który wzbudził Państwa zainteresowanie (zwykle producenci/importerzy trzymają się swojej linii w całym asortymencie, w całym sezonie).

Prawdopodobnie zrobicie tam zakupy do swojego sklepu. Prawdopodobnie nie będziecie tego żałować i w ciągu kilku tygodni powtórzycie swój wybór, zapewne nieco zmodyfikowany.